www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 2-místná pohovka Como 197 cm modrá

Vynikající produkt Hanah Home 2-místná pohovka Como 197 cm modrá od dodavatele se skvělou pověstí Hanah Home můžete koupit zrovna dneska v akci. Výhodně za 19 409 Kč.
EAN: 8682870704510
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
19 409

Moderní dvoumístná pohovka, ze série Como, je skvělou volbou pro každého, kdo se rád obklopuje funkčním nábytkem. Její vysoký komfort při sezení vám umožní číst oblíbenou knihu a večer si odpočinout při sledování dobrého filmu. Pohovka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž bude těšit budoucího majitele svým působivým vzhledem a odolnou konstrukcí po mnoho let. Díky své jednoduché a elegantní formě produkt dokonale zapadne do moderních nadčasových interiérů.

Konstrukce tohoto nábytku je z kvalitního bukového dřeva a MDF desky, která zajistí bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% polyester, který lze v případě znečištění, chemicky vyčistit. Sedáky jsou vyplněny 5 cm 28 DNS a 5 cm 24 DNS, v opěradlech je naopak 60% střižené a 40% silikonové pěny. Součástí balení jsou dva dekorativní přenosné polštáře, o rozměru 45 x 45 cm, které si můžete umístit na pohovku podle vašich potřeb.