www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Hanah Home 2-místná pohovka Bella 177 cm bordó

Tento výjimečný produkt Hanah Home 2-místná pohovka Bella 177 cm bordó od dodavatele s dobrým jménem Hanah Home můžete najít v naší aktuální nabídce za super cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 9 535 Kč. EAN: 8681875548914
Hanah Home 2-místná pohovka Bella 177 cm bordó
DO OBCHODU
Značka: Hanah Home
9 535
Popis produktu

2-místná pohovka Bella je nejen místo, které bude velmi pohodlné, ale převážně bude i nepřehlédnutelným prvkem vašeho interiéru. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky její autenticitě, která dodá celému obývacímu pokoji nebo pokoji pro hosty energii a šmrnc. Pokud tedy sníte o jedinečné sedačce, která se stane odpočinkovou zónou při odpoledních kávách, pak tento výrobek jistě stojí za zvážení!

Konstrukce pohovky Bella byla vytvořena z kvalitního dřeva a MDF desky. Látku, ze které je vyrobena, tvoří 100% polyester, kterou lze snadno vyčistit hadříkem nebo obdobným čištěním. Co se týče sedáků – ty jsou vyplněny 28 DNS pěnou a opěradla částicovou pěnou. Celý tento kus nábytku drží na pevných nohou z tvrdého ořechu, které dodají celému produktu nový neodolatelný design.