HALMAR Rozkládací jídelní stůl Xaver dub světlý/černá

Rozkládací jídelní stůl Xaver se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci.... více informací »
HALMAR Rozkládací jídelní stůl Xaver dub světlý/černá
Značka: Halmar
15 355 Kč
DO OBCHODU
Rozkládací jídelní stůl Xaver se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci....

Rozkládací jídelní stůl Xaver se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Deska stolu je vyrobena z kombinace dýhované MDF desky a masivního dřeva na okrajích v dekoru dubu světlého. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli, která je ošetřená černým práškováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání. V nerozloženém stavu má stůl rozměry 160×90 cm, lze ho rozšířit až na 250×90 cm, takže nabídne pohodlný prostor pro stravování více lidem. Nosnost stolu je 40 kg.

Materiál:
MDF dýhovaná + masivní dřevo / práškovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 160-250 cm
Hloubka: 90 cm
Výška: 76 cm
Váha: 71 kg

Nový produkt HALMAR Rozkládací jídelní stůl Xaver dub světlý/černá od předního výrobce HALMAR naleznete zrovna dnes opravdu levně. Levně za 15 355 Kč.