Halmar Rozkládací jídelní stůl Fangor tmavě šedý/černý

Rozkládací jídelní stůl Fangor se nejenom díky svému netradičnímu provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou... více informací »
Halmar Rozkládací jídelní stůl Fangor tmavě šedý/černý
Značka: Halmar
20 605 Kč
DO OBCHODU
Rozkládací jídelní stůl Fangor se nejenom díky svému netradičnímu provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou...

Rozkládací jídelní stůl Fangor se nejenom díky svému netradičnímu provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Deska stolu je vyrobená z lakované MDF v tmavě šedé barvě a skla. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli, která je ošetřená černým práškovým lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání. V nerozloženém stavu má stůl rozměry 160×90 cm, lze ho rozšířit až na 220×90 cm, takže nabídne pohodlný prostor pro stravování více lidem. Nosnost stolu je 60 kg.

Materiál:
sklo / MDF lakovaná / práškovaná ocel / nerezová ocel

Rozměry:
Šířka: 160-220 cm
Hloubka: 90 cm
Výška: 76 cm
Váha: 110 kg
Oblíbený a kvalitní produkt Halmar Rozkládací jídelní stůl Fangor tmavě šedý/černý je k získání bezprostředně tady na našem webu ve známé rubrice jídelní stoly. Nyní můžete získat další produkty z této známé sekce za nejnižší cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Halmar Rozkládací jídelní stůl Fangor tmavě šedý/černý od společnosti s dlouholetou tradicí Halmar můžete najít tady teď právě za parádní cenu! V současnosti pořídíte za cenu 20 605 Kč.