HALMAR Lavice Vaila tmavě zelená/černá

Tato stylová lavice se díky svému čalounění v tmavě zelené barvě stane výrazným designovým prvkem vaší domácnosti. Konstrukce je vyrobená z... více informací »
HALMAR Lavice Vaila tmavě zelená/černá
Značka: Halmar
2 205 Kč
DO OBCHODU
Tato stylová lavice se díky svému čalounění v tmavě zelené barvě stane výrazným designovým prvkem vaší domácnosti. Konstrukce je vyrobená z...

Tato stylová lavice se díky svému čalounění v tmavě zelené barvě stane výrazným designovým prvkem vaší domácnosti. Konstrukce je vyrobená z práškově lakované oceli v černé barvě. Sedák je čalouněn sametovou tkaninou. Pod sedákem se nachází úložný prostor. Své využití najde na chodbě, v ložnici či v obývacím pokoji. Díky své lehké váze se dá snadno přenášet a můžete ji tak umístit tam, kde ji zrovna potřebujete.

Podívejte se i na další lavice ze série Vaila.

Materiál:
tkanina / práškově lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 78 cm
Hloubka: 42 cm
Výška: 37 cm
Váha: 7 kg
Výjimečný a žádaný výrobek je k dostání také tu na webu v oblíbené sekci stoličky. Nyní můžete získat akční produkty z této známé kategorie za výhodné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další zboží od značky Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce Halmar nabízí vynikající sortiment. Přesvědčte se!

Kvalitní a velmi žádaný produkt HALMAR Lavice Vaila tmavě zelená/černá od výrobce se skvělou pověstí HALMAR lze zakoupit zrovna dneska za super cenu. Nyní nakoupíte za 2 205 Kč.