www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

HALMAR Kuchyňská linka Marieta 200 cm dub sonoma/vanilka

Diskontní výrobek HALMAR Kuchyňská linka Marieta 200 cm dub sonoma/vanilka od společnosti s dlouholetou tradicí HALMAR snadno můžete pořídit zde teď právě opravdu výhodně! Nyní lze objednat jen za 6 405 Kč.
EAN: 2010001158059
HALMAR Kuchyňská linka Marieta 200 cm dub sonoma/vanilka
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
6 405

Moderní kuchyňská linka ze série Marieta nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru pro uložení kuchyňského náčiní a nezbytných spotřebičů, bude proto skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Kuchyňská linka je vyrobena z kvalitního lamina a MDF. Korpus je v dekoru dubu sonoma, dvířka v barvě vanilky a pracovní deska v bílé barvě. Kovové úchytky mají šedou barvu.

Délka kuchyňské linky je 200 cm. Kuchyňská linka se skládá z různých skříněk rozličných tvarů. Šuplík má výsuvný systém metabox. Horní skříňka nad digestoří s výklopnými dvířky je vybavena plynovým pístem pro lepší otevírání. Každá ze skříněk obsahuje panty s tlumením dovření. Pořadí skříněk lze měnit. Pracovní deska má tloušťku 28 cm. Spodní lišta slouží jako nohy linky.

Součástí linky jsou upevňovací závěsy pro upevnění skříněk na zeď a spojovací šroub, kterým jednoduše spojíte jednotlivé skříňky k sobě. Dřezová skříňka je dodávána bez pracovní desky. Spotřebiče a dřez nejsou součástí kuchyňské linky. Linka má hmotnost 91,8 kg a je dodávána v demontu s přehledným návodem k montáži. Jednotlivé skříňky a doplňky jsou zabaleny do několika balíků.

Sestava obsahuje
Horní část:
Široká závěsná skříňka: š80/h29,8/v60 cm
Skříňka nad digestoř: š60/h29,8 cm
Závěsná skříňka: š60/29,8/v60 cm
Dolní část:
Spodní skříňka se šuplíkem: š60/h44,8/v82 cm
Spodní dřezová skříňka: š80/h44,8/v82 cm

Podívejte se i na jiné kuchyňské linky ze série Marieta.