Halmar Jídelní stůl Chess bílo-černý

Jídelní stůl Chess se nejenom díky svému minimalistickému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl... více informací »
Halmar Jídelní stůl Chess bílo-černý
Značka: Halmar
9 225 Kč
DO OBCHODU
Jídelní stůl Chess se nejenom díky svému minimalistickému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl...

Jídelní stůl Chess se nejenom díky svému minimalistickému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má rozměry 160×90 cm. Je vyroben v kombinaci lakované MDF desky v bílé barvě s ocelí v černé barvě. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z lakované oceli, která je ošetřena práškováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání. Nosnost stolu je 40 kg.

Materiál:
MDF lakovaná / práškově lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 160 cm
Hloubka: 90 cm
Výška: 76 cm
Váha: 34,7 kg Kvalitní a žádaný produkt Halmar Jídelní stůl Chess bílo-černý jde koupit také tady u nás v oblíbené rubrice jídelní stoly. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží ze zmíněné sekce za extra cenu.

Tento exkluzivní produkt Halmar Jídelní stůl Chess bílo-černý od známého výrobce Halmar můžete koupit tady nyní za rozumné peníze. Nabídka již od 9 225 Kč.