Halmar Jídelní stůl Caruzzo tmavý ořech/antracit

Jídelní stůl Caruzzo se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má... více informací »
Halmar Jídelní stůl Caruzzo tmavý ořech/antracit
Značka: Halmar
9 835 Kč
DO OBCHODU
Jídelní stůl Caruzzo se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má...

Jídelní stůl Caruzzo se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má rozměry 180×90 cm. Je vyroben v kombinaci laminované MDF desky v dekoru tmavého ořechu s ocelí v černé barvě. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli, která je ošetřená práškovým lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání. Nosnost stolu je 30 kg.

Materiál:
MDF laminovaná / práškovaná lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 190 cm
Hloubka: 90 cm
Výška: 76 cm
Váha: 53 kg Exkluzivní produkt lze koupit také u nás v oblíbené kategorii jídelní stoly! Připravili jsme ještě podobné výrobky z této oblíbené sekce za internetové ceny.

Exkluzivní výrobek Halmar Jídelní stůl Caruzzo tmavý ořech/antracit od společnosti s úžasnou pověstí Halmar je k získání u nás teď za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 9 835 Kč.