Halmar Jídelní stůl Calgo rustikální ořech

Jídelní stůl Calgo se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Deska stolu... více informací »
Halmar Jídelní stůl Calgo rustikální ořech
Značka: Halmar
8 969 Kč
DO OBCHODU
Jídelní stůl Calgo se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Deska stolu...

Jídelní stůl Calgo se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Deska stolu má rozměry 180×90 cm. Deska stolu je vyrobena z laminované MDF desky v dekoru rustikálního ořechu, nohy jsou vyrobeny z práškově lakované oceli v černé barvě.

Materiál:
MDF laminovaná / práškově lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 180 cm
Hloubka: 90 cm
Výška: 76 cm
Váha: 46,5 kg
Nosnost: 60 kgOblíbený a kvalitní produkt Halmar Jídelní stůl Calgo rustikální je k dispozici prostě tady na stránkách v rubrice jídelní stoly! Nyní si můžete pořídit akční produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také více kousků od značky Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Halmar Jídelní stůl Calgo rustikální ořech od známé společnosti Halmar snadno pořídíte na našich stránkách za výborné peníze! Za bezkonkureční cenu 8 969 Kč.