Halmar Jídelní stůl Argus mléčný/bílý

Jídelní stůl Argus se nejenom díky svému elegantnímu provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má... více informací »
Halmar Jídelní stůl Argus mléčný/bílý
Značka: Halmar
3 485 Kč
DO OBCHODU
Jídelní stůl Argus se nejenom díky svému elegantnímu provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má...

Jídelní stůl Argus se nejenom díky svému elegantnímu provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má rozměry 100×60 cm. Deska stolu je vyrobená z tvrzeného skla v mléčné barvě. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli v bílé barvě, která je ošetřená lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání.

Materiál:
sklo / lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 100 cm
Hloubka: 60 cm
Výška: 75 cm
Váha: 26 kg Tento kvalitní kus Halmar Jídelní stůl Argus mléčný/bílý je k získání teď tady na našich stránkách v populární sekci jídelní stoly. Nyní získáte další kousky z naší rubriky za skvělou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Halmar pro vás připravuje vysoce kvalitní produkty. Přesvědčte se.

Nový produkt Halmar Jídelní stůl Argus mléčný/bílý od známé kvalitní značky Halmar snadno seženete v naší aktuální nabídce za příznivou cenu! Nabídky od 3 485 Kč.