Halmar Jídelní stůl Antan černý

Jídelní stůl Antan se nejenom díky svému elegantnímu provedení bude hodit do různých typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má... více informací »
Halmar Jídelní stůl Antan černý
Značka: Halmar
4 895 Kč
DO OBCHODU
Jídelní stůl Antan se nejenom díky svému elegantnímu provedení bude hodit do různých typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má...

Jídelní stůl Antan se nejenom díky svému elegantnímu provedení bude hodit do různých typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má rozměry 140×80 cm. Deska stolu je vyrobena ze skla v černé barvě. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli v černé barvě, která je ošetřená lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání.

Materiál:
sklo / lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 140 cm
Hloubka: 80 cm
Výška: 75 cm
Váha: 45,3 kg Často hledaný kus lze koupit rovněž na stránkách v populární kategorii jídelní stoly. Nyní najdete unikátní produkty ve zmíněné kategorii za parádní cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od dodavatele Halmar. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce Halmar má k dispozici vynikající zboží.

Zcela unikátní produkt Halmar Jídelní stůl Antan černý od známého výrobce Halmar máte možnost dostat tady v bezva akci! Zrovna nyní za cenu 4 895 Kč.