Halmar Jídelní stůl Alex 160×90 přírodní dub

Jídelní stůl ze série Alex se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci.... více informací »
Halmar Jídelní stůl Alex 160x90 přírodní dub
Značka: Halmar
8 615 Kč
DO OBCHODU
Jídelní stůl ze série Alex se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci....

Jídelní stůl ze série Alex se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má rozměry 160×90 cm. Je vyroben v kombinaci MDF + přírodní dubové dýhy. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli v černé barvě, která je ošetřená práškovým lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání. Nosnost stolu je 60 kg.

Podívejte se i na další výrobky ze série Alex.

Materiál:
MDF + přírodní dýha / práškovaná lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 160 cm
Hloubka: 90 cm
Výška: 76 cm
Váha: 56,2 kg
Tento diskontní produkt Halmar Jídelní stůl Alex 160×90 přírodní seženete jednoduše tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice jídelní stoly! Připravili jsme parádní výrobky ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu!

Oblíbený a kvalitní produkt Halmar Jídelní stůl Alex 160x90 přírodní dub od dodavatele s dlouholetou historií Halmar jde sehnat zde za super cenu. Nabídky již od 8 615 Kč.