Halmar Jídelní stůl Alex 140×85 přírodní dub

Jídelní stůl ze série Alex se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci.... více informací »
Halmar Jídelní stůl Alex 140x85 přírodní dub
Značka: Halmar
8 225 Kč
DO OBCHODU
Jídelní stůl ze série Alex se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci....

Jídelní stůl ze série Alex se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má rozměry 140×85 cm. Je vyroben v kombinaci MDF + přírodní dubové dýhy. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli v černé barvě, která je ošetřená práškovým lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání. Nosnost stolu je 60 kg.

Podívejte se i na další výrobky ze série Alex.

Materiál:
MDF + přírodní dýha / práškovaná lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 140 cm
Hloubka: 85 cm
Výška: 76 cm
Váha: 49,1 kgNejprodávanější kus Halmar Jídelní stůl Alex máte možnost dostat právě zde tady a teď na našem webu ve známé sekci jídelní stoly. Prozkoumejte kvalitní produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Halmar vám může poskytnout prvotřídní sortiment. Nové kousky každý den.

Velmi žádaný kus Halmar Jídelní stůl Alex 140x85 přírodní dub od dodavatele zboží Halmar jednoduše najdete právě nyní za skvělou cenu! Za bezkonkureční cenu 8 225 Kč.