Halmar Jídelní stůl Alex 120×78 přírodní dub

Jídelní stůl ze série Alex se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci.... více informací »
Halmar Jídelní stůl Alex 120x78 přírodní dub
Značka: Halmar
7 915 Kč
DO OBCHODU
Jídelní stůl ze série Alex se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci....

Jídelní stůl ze série Alex se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má rozměry 120×78 cm. Je vyroben v kombinaci MDF + přírodní dubové dýhy. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli v černé barvě, která je ošetřená práškovým lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání. Nosnost stolu je 60 kg.

Podívejte se i na další výrobky ze série Alex.

Materiál:
MDF + přírodní dýha / práškovaná lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 120 cm
Hloubka: 78 cm
Výška: 76 cm
Váha: 39,1 kg Tento velmi žádaný kousek získáte jednoduše tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii jídelní stoly! Pořiďte si unikátní produkty z této kategorie za báječnou cenu.

Unikátní a žádaný produkt Halmar Jídelní stůl Alex 120x78 přírodní dub od této skvělé značky Halmar pořídíte zde napořád výhodně. Levně za 7 915 Kč.