Halmar Jídelní stůl Adonis dub zlatý/černá

Jídelní stůl Adonis se nejenom díky svému minimalistickému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl... více informací »
Halmar Jídelní stůl Adonis dub zlatý/černá
Značka: Halmar
3 355 Kč
DO OBCHODU
Jídelní stůl Adonis se nejenom díky svému minimalistickému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl...

Jídelní stůl Adonis se nejenom díky svému minimalistickému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl má rozměry 120×80 cm. Je vyroben v kombinaci lakované MDF v dekoru dubu zlatého s ocelí v černé barvě. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli, která je ošetřená lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání.

Materiál:
MDF lakovaná / lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 120 cm
Hloubka: 80 cm
Výška: 76 cm
Váha: 23,4 kg
Neodolatelný produkt Halmar Jídelní stůl Adonis dub lze získat rovnou tu na webu v oblíbené rubrice jídelní stoly. Prozkoumejte ještě jiné výrobky ze zmíněné rubriky za internetové ceny! To však není vše, máme toho více! Máme v nabídce další prověřené kousky od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Halmar Jídelní stůl Adonis dub zlatý/černá od oblíbené značky Halmar máte možnost nakoupit online za rozumné peníze. Výhodně za super cenu 3 355 Kč.