Halmar Jídelní set Malcolm wenge

Jídelní set Malcolm se bude hodit do všech typů interiérů. Jídelní sestava obsahuje obdélníkový stůl a čtyři židle. Deska stolu a sedáky jsou... více informací »
Halmar Jídelní set Malcolm wenge
Značka: Halmar
5 435 Kč
DO OBCHODU
Jídelní set Malcolm se bude hodit do všech typů interiérů. Jídelní sestava obsahuje obdélníkový stůl a čtyři židle. Deska stolu a sedáky jsou...

Jídelní set Malcolm se bude hodit do všech typů interiérů. Jídelní sestava obsahuje obdélníkový stůl a čtyři židle. Deska stolu a sedáky jsou vyrobené z laminované MDF desky v dekoru wenge. Konstrukce stolu i židlí je vyrobena z práškované oceli. Nosnost židle je 120 kg.

Materiál:
MDF laminovaná / práškovaná ocel

Rozměry stolu:
Šířka: 110 cm
Hloubka: 70 cm
Výška: 75 cm

Rozměry židle:
Šířka sedáku: 40 cm
Hloubka: 48 cm
Celková výška: 83 cm
Výška sedáku: 44 cm

Hmotnost: 35 kg Výjimečný a žádaný kus Halmar Jídelní set Malcolm máte možnost najít právě teď tu na stránkách ve známé rubrice jídelní sety. Nyní si můžete vybrat ještě podobné kousky ve zmíněné kategorii snadno online. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Halmar Jídelní set Malcolm wenge od spolehlivé značky Halmar máte možnost najít zde za výborné peníze. Nyní pořídíte od 5 435 Kč.