Halmar Jídelní set Fauss dub sonoma

Jídelní set Fauss je ideální pro moderní či klasickou kuchyň nebo jídelnu. Set se skládá z obdélníkového stolu a čtyř židlí. Je zhotoven z... více informací »
Halmar Jídelní set Fauss dub sonoma
Značka: Halmar
3 545 Kč
DO OBCHODU
Jídelní set Fauss je ideální pro moderní či klasickou kuchyň nebo jídelnu. Set se skládá z obdélníkového stolu a čtyř židlí. Je zhotoven z...

Jídelní set Fauss je ideální pro moderní či klasickou kuchyň nebo jídelnu. Set se skládá z obdélníkového stolu a čtyř židlí. Je zhotoven z laminované MDF v dekoru dub sonoma a práškově lakované oceli. Jeho minimalistická barva rozzáří interiér a dodá mu hřejivou atmosféru domova.

Váha: 26,3 kg

Rozměry židle:
Výška: 84 cm
Výška sedáku: 44 cm
Šířka: 36 cm
Hloubka: 38 cm
Nosnost: 120 kg

Rozměry stolu:
Výška: 75 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 70 cm
Nosnost: 60 kg Tento kvalitní produkt můžete dostat lehce tu v rubrice jídelní sety! Nyní můžete koupit další produkty z této známé kategorie v akci. To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další vybrané kousky od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Halmar Jídelní set Fauss dub sonoma od výrobce se skvělou pověstí Halmar je k sehnání zrovna dnes za extra cenu! Akční cena 3 545 Kč.