Halmar Jídelní rozkládací stůl Mevon dub wotan/černý

Rozkládací jídelní stůl ze série Mevon se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i... více informací »
Halmar Jídelní rozkládací stůl Mevon dub wotan/černý
Značka: Halmar
9 855 Kč
DO OBCHODU
Rozkládací jídelní stůl ze série Mevon se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i...

Rozkládací jídelní stůl ze série Mevon se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl je vyroben z laminované nábytkové desky v dekoru dub wotan. Deska stolu je ohraničena ABS hranou. V nerozloženém stavu má stůl rozměry 135×85 cm, lze ho rozšířit až na 185×85 cm, takže nabídne pohodlný prostor pro stravování více lidem. Nosnost stolu je 60 kg.

Podívejte se i na další výrobky ze série Mevon.

Materiál:
laminovaná nábytková deska

Rozměry:
Šířka: 135-185 cm
Hloubka: 85 cm
Výška: 74 cm
Váha: 47,5 kgPovedený produkt Halmar Jídelní rozkládací stůl Mevon dub wotan/černý je dostupný také tu na našich stránkách umístěný v kategorii jídelní stoly. Nyní najdete ještě ostatní zboží ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu!

Neodolatelný kus Halmar Jídelní rozkládací stůl Mevon dub wotan/černý od společnosti s předním postavením na trhu Halmar jde nakoupit v naší aktuální nabídce napořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 9 855 Kč.