HALMAR Jídelní rozkládací stůl Mevon 2 dub wotan/černý

Rozkládací jídelní stůl ze série Mevon se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i... více informací »
HALMAR Jídelní rozkládací stůl Mevon 2 dub wotan/černý
Značka: Halmar
9 985 Kč
DO OBCHODU
Rozkládací jídelní stůl ze série Mevon se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i...

Rozkládací jídelní stůl ze série Mevon se nejenom díky svému jednoduchému provedení bude hodit do všech typů interiérů, ale bude plnit i praktickou funkci. Stůl je vyroben z laminované nábytkové desky v dekoru dub wotan. Deska stolu je ohraničena ABS hranou. V nerozloženém stavu má stůl rozměry 160×90 cm, lze ho rozšířit až na 210×90 cm, takže nabídne pohodlný prostor pro stravování více lidem. Nosnost stolu je 60 kg.

Podívejte se i na další výrobky ze série Mevon.

Materiál:
laminovaná nábytková deska

Rozměry:
Šířka: 160-210 cm
Hloubka: 90 cm
Výška: 74 cm
Váha: 54,9 kg Kvalitní a velmi žádaný produkt HALMAR Jídelní rozkládací stůl Mevon 2 dub wotan/černý lze zakoupit bez obtíží tu na stránkách umístěný v rubrice jídelní stoly. Máme pro vás ještě jiné výrobky z této rubriky za skvělou cenu. Oblíbený výrobce Halmar dodává prvotřídní zboží. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další kousky značky Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek HALMAR Jídelní rozkládací stůl Mevon 2 dub wotan/černý od výrobce s dlouholetou historií HALMAR je dostupný zde ve výhodné akci. Výhodně za super cenu 9 985 Kč.