Halmar Čalouněná postel Sandy 160×200 dvoulůžko šedá

Postel Sandy je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Postel je čalouněná tkaninou v šedé barvě.... více informací »
Halmar Čalouněná postel Sandy 160x200 dvoulůžko šedá
Značka: Halmar
10 855 Kč
DO OBCHODU
Postel Sandy je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Postel je čalouněná tkaninou v šedé barvě....

Postel Sandy je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Postel je čalouněná tkaninou v šedé barvě. Postel stojí na čtyřech nohách z masivního bukového dřeva. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace.

Podívejte se i na další postele ze série Sandy.

Specifikace produktu:

Postel je dodávána bez matrace
Materiál: tkanina / masivní bukové dřevo

Rozměry:
Šířka: 174 cm
Délka: 217 cm
Výška zadního čela: 100 cm
Výška předního čela: 35 cm
Spací plocha: 160×200 cm
Váha: 47 kg Kvalitní a žádaný kus Halmar Čalouněná postel Sandy 160×200 lze zakoupit přímo na našich stránkách ve známé rubrice postele. Nyní si můžete pořídit další výrobky z této známé sekce za výhodné peníze. Populární značka Halmar vás obohatí o skvělé zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další zboží od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Halmar Čalouněná postel Sandy 160x200 dvoulůžko šedá od kvalitního výrobce Halmar jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu! Ve skvělé akci za 10 855 Kč.