HALMAR Čalouněná postel Samara 160×200 dvoulůžko černá

Postel ze série Samara je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Postel je čalouněná eko kůží v... více informací »
HALMAR Čalouněná postel Samara 160x200 dvoulůžko černá
Značka: Halmar
9 115 Kč
DO OBCHODU
Postel ze série Samara je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Postel je čalouněná eko kůží v...

Postel ze série Samara je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Postel je čalouněná eko kůží v černé barvě. EKO kůže je velmi praktická, protože je snadno omyvatelná. Postel stojí na čtyřech nohách z masivního dřeva. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace. Postel je dodávána bez matrace.

Podívejte se i na další nábytek z kolekce Samara.

Materiál:
EKO kůže / masivní dřevo

Rozměry:
Šířka: 163 cm
Délka: 216 cm
Výška: 96 cm
Spací plocha: 160×200 cm
Váha: 47,6 kgOblíbený výrobek dostanete bez obtíží na webu ve známé rubrice postele. Nyní koupíte ještě jiné výrobky z této rubriky za výprodejovou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Halmar nabízí vynikající zboží. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od dodavatele Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kus HALMAR Čalouněná postel Samara 160x200 dvoulůžko černá od výrobce se skvělou pověstí HALMAR snadno najdete bezpečně online extra se slevou! Aktuálně v akci za 9 115 Kč.