Halmar Čalouněná postel Modena 160×200 dvoulůžko – sametově šedá

Postel ze série Modena je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v sametově šedé... více informací »
Halmar Čalouněná postel Modena 160x200 dvoulůžko - sametově šedá
Značka: Halmar
16 395 Kč
DO OBCHODU
Postel ze série Modena je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v sametově šedé...

Postel ze série Modena je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v sametově šedé barvě, která není náročná na údržbu. Postel stojí na čtyřech nohách z masivního dřeva. Praktickou součástí postele jsou čtyři výsuvné úložné prostory ve formě šuplíků, které jsou umístěny v přední i bočních částech postele. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace. Postel je dodávána bez matrace.

Podívejte se i na další výrobky ze série Modena.

Materiál:
tkanina / masivní dřevo

Rozměry:
Šířka: 164 cm
Délka: 220 cm
Výška čela u hlavy: 106 cm
Spací plocha: 160×200 cm
Váha: 107,4 kg Hodně žádaný produkt máte možnost koupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci postele! Nyní můžete získat zlevněné produkty z této kategorie snadno online.

Ve slevě tento výrobek Halmar Čalouněná postel Modena 160x200 dvoulůžko - sametově šedá od značky s dobrým jménem Halmar je k získání na našich stránkách za skvělou cenu. Nabídky již od 16 395 Kč.