Halmar Čalouněná postel Loky 160×200 cm šedá

Moderní čalouněná postel Loky s praktickým úložným prostorem. Dominantou tohoto kusu nábytku je vysoké čelo s prošíváním. Postel je čalouněná... více informací »
Halmar Čalouněná postel Loky 160x200 cm šedá
Značka: Halmar
12 365 Kč
DO OBCHODU
Moderní čalouněná postel Loky s praktickým úložným prostorem. Dominantou tohoto kusu nábytku je vysoké čelo s prošíváním. Postel je čalouněná...

Moderní čalouněná postel Loky s praktickým úložným prostorem. Dominantou tohoto kusu nábytku je vysoké čelo s prošíváním. Postel je čalouněná tkaninou v šedé barvě. Díky tomu máte záruku, že ji přizpůsobíte interiéru a můžete si k ní snadno vybrat doplňky a dekorace podle svých představ. Postel je vhodná do všech moderních, ale i klasických interiérů, vytvoří jedinečnou atmosféru relaxace a umožní vám pohodlně sledovat své oblíbené seriály nebo číst knihu. Matrace není součástí.

Materiál:
tkanina/masivní dřevo

Rozměry:
Výška: 102 cm
Šířka: 165 cm
Délka: 214 cm
Tento velmi žádaný produkt Halmar Čalouněná postel Loky 160×200 cm pořídíte také tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii postele. Připravili jsme pro vás podobné produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známý výrobce Halmar vám představuje vynikající zboží To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další skvělé kousky od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Halmar Čalouněná postel Loky 160x200 cm šedá od výrobce s dlouholetou historií Halmar jednoduše pořídíte u nás za výborné peníze! Zrovna nyní za cenu 12 365 Kč.