HALMAR Čalouněná postel Evora 160×200 dvoulůžko – béžové

Postel Evora je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v... více informací »
HALMAR Čalouněná postel Evora 160x200 dvoulůžko - béžové
Značka: Halmar
15 965 Kč
DO OBCHODU
Postel Evora je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v...

Postel Evora je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v béžové barvě, která není náročná na údržbu. Postel stojí na čtyřech nohách z masivního dřeva v dekoru ořechu. Praktickou součástí postele jsou čtyři výsuvné úložné prostory ve formě šuplíků, které jsou umístěny v přední i bočních částech postele. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace. Postel je dodávána bez matrace.

Materiál:
tkanina / masivní dřevo

Rozměry:
Šířka: 164 cm
Délka: 215 cm
Výška: 111 cm
Spací plocha: 160×200 cm
Váha: 108,7 kg Unikátní produkt HALMAR Čalouněná postel Evora můžete získat nyní tu na našem webu v kategorii postele! Nyní můžete získat ještě ostatní kusy z této známé kategorie za extra cenu. Přední dodavatel Halmar představuje skvělé výrobky.

Často hledaný výrobek HALMAR Čalouněná postel Evora 160x200 dvoulůžko - béžové od skvělého a známého výrobce HALMAR máte možnost koupit zrovna za výhodné peníze! Nyní získáte od 15 965 Kč.