HALMAR Čalouněná postel Dona 160×200 cm dvoulůžko – šedá

Tato čalouněná postel Dona poskytne eleganci, moderní design a pohodlí do vaši ložnice. Dominantou této postele je prošívané čelo. Konstrukce... více informací »
HALMAR Čalouněná postel Dona 160x200 cm dvoulůžko - šedá
Značka: Halmar
10 439 Kč
DO OBCHODU
Tato čalouněná postel Dona poskytne eleganci, moderní design a pohodlí do vaši ložnice. Dominantou této postele je prošívané čelo. Konstrukce...

Tato čalouněná postel Dona poskytne eleganci, moderní design a pohodlí do vaši ložnice. Dominantou této postele je prošívané čelo. Konstrukce postele je vyrobena z masivního dřeva, která zajišťuje stabilitu. Postel je čalouněná tkaninou v šedé barvě, kterou skvěle skombinujete s ostatními barvami v interiéru. Dále také nabízí úložný prostor v podobě šuplíků. Jedná se o praktické řešení, které dává velký prostor pro uspořádání a umístění všech druhů textilií jako jsou přikrývky, polštáře a lůžkoviny. Díky nadčasovému designu se hodí jak do moderních, minimalisticky zařízených ložnic, tak i ke klasickému nábytku. Matrace není součástí.

Materiál:
tkanina / masivní dřevo

Rozměry:
Výška: 95 cm
Hloubka: 216 cm
Šířka: 170 cm
Hmotnost: 42 kg Unikátní a oblíbený kus HALMAR Čalouněná postel Dona 160×200 lze nakoupit přímo tu na našich stránkách v populární kategorii postele! Nyní můžete získat ostatní produkty z této známé kategorie za výborné peníze. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt HALMAR Čalouněná postel Dona 160x200 cm dvoulůžko - šedá od našeho výrobce HALMAR jednoduše můžete sehnat online téměř zdarma! Aktuálně v akci za 10 439 Kč.