HALMAR Čalouněná postel Betina 160×200 dvoulůžko – šedé

Postel Betina je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v... více informací »
HALMAR Čalouněná postel Betina 160x200 dvoulůžko - šedé
Značka: Halmar
10 885 Kč
DO OBCHODU
Postel Betina je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v...

Postel Betina je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v šedé barvě, která není náročná na údržbu. Postel stojí na čtyřech nohách z masivního dřeva v dekoru ořechu. Praktickou součástí postele jsou čtyři výsuvné úložné prostory ve formě šuplíků, které jsou umístěny v přední i bočních částech postele. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace. Postel je dodávána bez matrace.

Materiál:
tkanina / masivní dřevo

Rozměry:
Šířka: 169 cm
Délka: 218 cm
Výška: 107 cm
Spací plocha: 160×200 cm
Váha: 72,6 kg

Nový kousek HALMAR Čalouněná postel Betina 160x200 dvoulůžko - šedé od značky s dlouholetou tradicí HALMAR pohodlně seženete momentálně v naši nabídce ve výhodné akci. Cena již od 10 885 Kč.