HALMAR Čalouněná postel Anab 160×200 dvoulůžko – šedá

Čalouněná postel Anab doslova láká k pohodlnému odpočinku a blahodárnému spánku. Jejím charakteristickým rysem je tvarované vysoké čelo. Postel... více informací »
HALMAR Čalouněná postel Anab 160x200 dvoulůžko - šedá
Značka: Halmar
10 839 Kč
DO OBCHODU
Čalouněná postel Anab doslova láká k pohodlnému odpočinku a blahodárnému spánku. Jejím charakteristickým rysem je tvarované vysoké čelo. Postel...

Čalouněná postel Anab doslova láká k pohodlnému odpočinku a blahodárnému spánku. Jejím charakteristickým rysem je tvarované vysoké čelo. Postel je čalouněná měkkou tkaninou v šedé barvě. Součástí je také rošt, který se přizpůsobí tělesné hmotnosti, a tak zajišťuje komfortní spánek a prodlužuje životnost matrace. Nabízí také úložný prostor. Jedná se o mimořádně praktické řešení, které dává velký prostor pro uspořádání a umístění všech druhů textilií jako jsou přikrývky, polštáře a lůžkoviny. Postel je dodávána bez matrace.

Materiál:
tkanina

Rozměry:
Šířka: 161 cm
Délka: 206 cm
Výška: 106 cm
Hmotnost: 79,4 kgTento žádaný produkt HALMAR Čalouněná postel Anab pořídíte bez obtíží tady u nás zařazený v kategorii postele. Mrkněte na akční kusy ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! Máme toho více, podívejte se také na další skvělé produkty od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Halmar poskytuje vysoce kvalitní výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob.

Vysoce kvalitní kus HALMAR Čalouněná postel Anab 160x200 dvoulůžko - šedá od společnosti s předním postavením na trhu HALMAR můžete koupit u nás nyní za super peníze! Cena již od 10 839 Kč.