Halmar Botník Sojak dub sonoma

Praktický botník je vyrobený z MDF lamina a chromované oceli. Kromě botníku plní také funkci lavičky, na kterou si můžete při obouvání sednout.... více informací »
Halmar Botník Sojak dub sonoma
Značka: Halmar
2 055 Kč
DO OBCHODU
Praktický botník je vyrobený z MDF lamina a chromované oceli. Kromě botníku plní také funkci lavičky, na kterou si můžete při obouvání sednout....

Praktický botník je vyrobený z MDF lamina a chromované oceli. Kromě botníku plní také funkci lavičky, na kterou si můžete při obouvání sednout. Botník se skládá ze dvou otevřených polic.

Materiál:
lamino MDF / chromovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 80 cm
Hloubka: 30 cm
Výška: 50 cm
Váha: 11,6 kg
Nosnost: 90 kg
Unikátní a oblíbený kus Halmar Botník Sojak dub sonoma jde koupit lehce tady na našich stránkách v oblíbené sekci botníky. Nyní si můžete pořídit další zboží z této populární sekce za akční cenu. Značka Halmar má ve stále nabídkce top produkty Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete více produktů od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Halmar Botník Sojak dub sonoma od známého předního výrobce Halmar lze nakoupit v naší internetové nabídce opravdu výhodně! Ceny již od 2 055 Kč.