HALMAR Botník Mali bílý

Botník ze série Mali nezabere příliš místa a přesto nabídne dostatek úložného prostoru. Je vyroben z laminované nábytkové desky s ABS hranami. Je... více informací »
HALMAR Botník Mali bílý
Značka: Halmar
1 969 Kč
DO OBCHODU
Botník ze série Mali nezabere příliš místa a přesto nabídne dostatek úložného prostoru. Je vyroben z laminované nábytkové desky s ABS hranami. Je...

Botník ze série Mali nezabere příliš místa a přesto nabídne dostatek úložného prostoru. Je vyroben z laminované nábytkové desky s ABS hranami. Je zhotoven v bílé barvě ve vysokém lesku. Sedátko je čalouněné tkaninou v šedé barvě. Botník je uzavřený, což zabraňuje prašnosti obuvi. Za výklopnými dvířkami se nachází dvě police.

Podívejte se i na další produkty ze série Mali.

Materiál:
laminovaná nábytková deska / ABS hrana

Rozměry:
Šířka: 70 cm
Hloubka: 32 cm
Výška: 45 cm
Váha: 18 kg
Vysoce kvalitní kousek HALMAR Botník Mali bílý můžete najít v pohodě tu ve známé kategorii botníky. Vyberte si ještě podobné výrobky ve zmiňované sekci za výborné peníze! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další vybrané produkty značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Značka Halmar dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky

Tento kvalitní a levný výrobek HALMAR Botník Mali bílý od značky s dlouholetou historií HALMAR jednoduše najdete již dnes výhodně! Ve skvělé akci za 1 969 Kč.