Grilovací nářadí sada 3ks textil bag

Pořiďte si tuto kvalitní sadu na grilování, kde naleznete obracečku, vidličku a kleště. Obracečka má precizně zabroušenou hranu a odtokové... více informací »
Grilovací nářadí sada 3ks textil bag
Značka: Cattara
259 Kč
DO OBCHODU
Pořiďte si tuto kvalitní sadu na grilování, kde naleznete obracečku, vidličku a kleště. Obracečka má precizně zabroušenou hranu a odtokové...

Pořiďte si tuto kvalitní sadu na grilování, kde naleznete obracečku, vidličku a kleště. Obracečka má precizně zabroušenou hranu a odtokové otvory pro otáčení masitých ale i jiných pokrmů. Kleště jsou speciálně tvarovány pro jistý úchop. Nářadí není nijak zbytečně tvarováno, což usnadňuje čištění. Rukojeti jsou z kruhového průřezu a výborně padnou do ruky. Všechny nástroje lze zavěsit na háček. Celá sada je úhledně umístěna v transportní tašce malých rozměrů, se zapínáním na zip. Sadu tak využijete jak doma na zahradě, tak i na cestách.Technické parametry:

délka obracečky – 33 cm
délka vidličky – 32 cm
délka kleští – 35 cm Tento levný výrobek lze koupit právě tady a teď na našem webu ve známé rubrice grily a grilování. Pořiďte si parádní kusy z naší kategorie za příznivou cenu.

Hodně prodávaný produkt Grilovací nářadí sada 3ks textil bag od výrobce se zárukou kvality Cattara snadno můžete najít v naší internetové nabídce za skvělou cenu! Cenově vychází na 259 Kč.