www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Granitový dřez MEXEN MATIAS s kuchyňskou baterií šedý/chrom

Unikátní produkt Granitový dřez MEXEN MATIAS s kuchyňskou baterií šedý/chrom od známé společnosti MEXEN můžete najít tady a teď za báječnou cenu! Výhodně za super cenu 5 125 Kč.
EAN: 5907709189140
Granitový dřez MEXEN MATIAS s kuchyňskou baterií šedý/chrom
Ověřit dostupnost
Značka: MEXEN
5 125

Zapomeňte na obyčejné kuchyňské dřezy. Představte si něco výjimečného – šedý MEXEN Matias granitový dřez s baterií Telma v chromu. Tento kus luxusu přináší do vaší kuchyně nádech elegance a jedinečného stylu, který okouzlí každého návštěvníka. Šedá elegance a chromový lesk se spojily dohromady v tomto vytříbeném designu, který zaujme na první pohled. Bez ohledu na to, zda kuchyňský design preferujete moderní nebo klasický, tento dřez je tou pravou volbou.

Je zde kladen důraz na praktičnost a styl, dřez nabízí dostatek místa pro všechny vaše kulinářské dobrodružství. Velká komora je ideální pro mytí velkých hrnců a pánví, zatímco menší komora vám umožní pohodlnější manipulaci s menším nádobím. A co kuchyňská baterie? To není jen nástroj, je to dokonalý společník. Vyrobena z odolného mosazi s chromovou povrchovou úpravou a keramickou hlavou, tato baterie zajišťuje, že vaše kuchyně bude vždy vypadat jako z časopisu. S tímto kouskem přineste do své kuchyně ten pravý styl. Změňte svoji kuchyni v místo, kde se styl setkává s funkčností a dopřejte si to nejlepší.

Specifikace produktu:

Materiály odolné proti oděru
Moderní design
Odolné proti teplotním šokům
Univerzální instalace

Sada obsahuje:

Dřezový sifon
Granitový dřez
Kuchyňská baterie

Rozměry:

Výška dřezu: 20 cm
Šířka dřezu: 50,5 cm
Délka dřezu: 90 cm
Průměr odtoku: 9 cm
Šířka větší komory: 33,5 cm
Délka větší komory: 43,5 cm
Výška baterie: 33,5 cm
Rozsah výtoku: 18 cm
Hloubka menší komory: 11,5 cm
Hloubka větší komory: 18 cm
Šířka menší komory: 15 cm
Délka menší komory: 34,5 cm