Gardinia Roleta bambusová Brutus přírodní, 90 x 220 cm

Bambusová roleta je klasickým prvkem sluneční a pohledové ochrany. Roleta zastíní interiér před palčivými paprsky slunce či zvědavé pohledy z... více informací »
Gardinia Roleta bambusová Brutus přírodní
Značka: Gardinia
599 Kč
DO OBCHODU
Bambusová roleta je klasickým prvkem sluneční a pohledové ochrany. Roleta zastíní interiér před palčivými paprsky slunce či zvědavé pohledy z...

Bambusová roleta je klasickým prvkem sluneční a pohledové ochrany. Roleta zastíní interiér před palčivými paprsky slunce či zvědavé pohledy z venčí. Skvěle zabraňuje přehřívání interiéru a zároveň úniku tepla. Roleta se hodí nejen do domácnosti, ale i do altánů či karavanů. Tento přírodní materiál dodá vašemu domovu originální nádech.Výjimečný produkt lze získat jednoduše na našem webu v rubrice okna a parapety! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží z této kategorie za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Gardinia pro vás připravuje špičkový sortiment. Vždyť to vidíte sami. Máme toho více, mrkněte na další kvalitní zboží značky Gardinia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě tento produkt Gardinia Roleta bambusová Brutus přírodní, 90 x 220 cm od značky se zárukou kvality Gardinia naleznete právě nyní za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 599 Kč.