Frosch EKO Odmašťovač do kuchyně Grep, 500 ml

Silný přírodní čistič a odmašťovač na bázi sody účinně a rychle odstraňuje mastnotu a zapečené nečistoty v kuchyni a na téměř všech... více informací »
Frosch EKO Odmašťovač do kuchyně Grep
Značka: Frosch
99 Kč
DO OBCHODU
Silný přírodní čistič a odmašťovač na bázi sody účinně a rychle odstraňuje mastnotu a zapečené nečistoty v kuchyni a na téměř všech...

Silný přírodní čistič a odmašťovač na bázi sody účinně a rychle odstraňuje mastnotu a zapečené nečistoty v kuchyni a na téměř všech omyvatelných plochách v domácnosti. Díky přírodnímu složení je bezpečný pro použití v blízkosti potravin v celé kuchyni. Odmašťovač a čistič v jednom účinně rozpouští mastnotu, likviduje i zapečené nánosy a zanechává příjemnou svěží vůni grepu a citrusů. Je vhodný pro čištění sporáku, grilu, mikrovlnné trouby aj. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.Výjimečný a žádaný produkt Frosch EKO Odmašťovač do kuchyně Grep, 500 ml pořídíte prostě tady na webu ve známé kategorii přípravky na čištění! Vyberte si akční výrobky z naší sekce na pár kliknutí!

Tento neodolatelný produkt Frosch EKO Odmašťovač do kuchyně Grep, 500 ml od skvělého a známého výrobce Frosch pohodlně seženete právě dnes za rozumné peníze! Nyní můžete mít za 99 Kč.