Florina Hrnec na vaření v páře, 20 cm

Napařovací hrnec Florina je vynikajícím pomocníkem pro každého příznivce zdravého životního stylu. Umožňuje rychle připravit dietní jídla,... více informací »
Florina Hrnec na vaření v páře
Značka: Florina
1 039 Kč
DO OBCHODU
Napařovací hrnec Florina je vynikajícím pomocníkem pro každého příznivce zdravého životního stylu. Umožňuje rychle připravit dietní jídla,...

Napařovací hrnec Florina je vynikajícím pomocníkem pro každého příznivce zdravého životního stylu. Umožňuje rychle připravit dietní jídla, která neobsahují zbytečný tuk. Tímto způsobem můžete připravit jak zeleninová, tak masová jídla.Vlastnosti:

vyroben z nejkvalitnější oceli a žáruvzdorného skla
ocel a sklo neabsorbují pachy, připravené pokrmy si zachovají svou vůni a chuť
průhledné skleněné víko a napařovací nádoba umožňují kontrolovat celý proces vaření
odolnost proti vysokým a nízkým teplotám
příprava pokrmů na všech typech varných desek
hrnec je možné uložit do chladničky
lze mít v myčce nádobíSuper produkt Florina Hrnec na vaření v páře, 20 cm můžete nakoupit mimo jiné tady na našich stránkách zařazený v sekci sady nádobí. Nyní můžete koupit kvalitní kousky z této kategorie za výhodnou cenu. Známý výrobce Florina pro své zákazníky nabízí top produkty

Tento designový výrobek Florina Hrnec na vaření v páře, 20 cm od značky se zárukou kvality Florina je k získání právě teď v nabídce za outletovou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 039 Kč.