FIELDMANN FZN 2505-E Elektrické nůžky na živý plot

Mějte živý plot vždy perfektně upravený. Tyto nůžky vám s tím pomohou. Jsou vybavené bezpečnostním spínačem. Vyvážení zajistí pohodlnou... více informací »
FIELDMANN FZN 2505-E Elektrické nůžky na živý plot
Značka: Fieldmann
1 499 Kč
DO OBCHODU
Mějte živý plot vždy perfektně upravený. Tyto nůžky vám s tím pomohou. Jsou vybavené bezpečnostním spínačem. Vyvážení zajistí pohodlnou...

Mějte živý plot vždy perfektně upravený. Tyto nůžky vám s tím pomohou. Jsou vybavené bezpečnostním spínačem. Vyvážení zajistí pohodlnou práci. Technické parametry:

délka lišty – 55 cm
střih – do průměru 20 mm
počet otáček – 1700 ot/min.
deklarovaná úroveň hluku – 100 dB (A) Výjimečný produkt můžete sehnat bez obtíží na stránkách umístěný v kategorii nůžky na živý plot. Prozkoumejte oblíbené produkty z této kategorie v bezva akci. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete více kousků od dodavatele Fieldmann. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kousek FIELDMANN FZN 2505-E Elektrické nůžky na živý plot od odblíbeného výrobce Fieldmann jednoduše naleznete teď pořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 1 499 Kč.