Fieldmann FDZN 5204 zahradní houpačka

Stylová a pohodlná zahradní houpačka s kovovou konstrukcí s práškovým lakováním je ideálním doplňkem pro odpočinek do každé zahrady. Výplň... více informací »
Fieldmann FDZN 5204 zahradní houpačka
Značka: Fieldmann
3 599 Kč
DO OBCHODU
Stylová a pohodlná zahradní houpačka s kovovou konstrukcí s práškovým lakováním je ideálním doplňkem pro odpočinek do každé zahrady. Výplň...

Stylová a pohodlná zahradní houpačka s kovovou konstrukcí s práškovým lakováním je ideálním doplňkem pro odpočinek do každé zahrady. Výplň lavice a střecha jsou tvořeny z pevného polyesteru. Její rozměry jsou 170 x 110 x 153 cm.
Hodně prodávaný produkt Fieldmann FDZN 5204 zahradní jde nakoupit právě teď tu na našich stránkách v populární rubrice zahradní houpačky. Podívejte se na ještě ostatní produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Oblíbená značka Fieldmann dodává skvělé produkty Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Fieldmann. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený kus Fieldmann FDZN 5204 zahradní houpačka od značky s dobrým jménem Fieldmann můžete sehnat bezpečně online za výhodné peníze! V současnosti za 3 599 Kč.