www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

EMOS Adventní LED kalendář CAR červený

Povedený výrobek EMOS Adventní LED kalendář CAR červený od dodavatele s dobrým jménem EMOS dostanete nyní za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 829 Kč.
EAN: 8592920111185
EMOS Adventní LED kalendář CAR červený
Ověřit dostupnost
Značka: EMOS
829

Začněte společným odpočítáváním dní do Vánoc a tím začátkem adventu. Vaším věrným společníkem bude tento úchvatný LED adventní kalendář Car, který je vybaven příjemným teplým bílým osvětlením, což z něj dělá nejen praktický prvek, ale i krásný doplněk do vašeho interiéru.

Díky napájení pomocí obyčejných AA baterií máte absolutní volnost, kam ho umístíte. Může zdobit váš okenní parapet, komodu nebo televizní stolek, vytvářejíc krásnou vánoční atmosféru, kterou si užijete každý den, a nejen o svátcích. A co kdybyste přidali k jednotlivým dnům kalendáře malý dárek nebo sladkost? To bude skvělý způsob, jak si dělat každodenní radost a těšit se na Vánoce!

Tím však zábava nekončí. LED adventní kalendář Car je vybaven funkcí časovače, což znamená, že po aktivaci se osvětlení automaticky rozsvítí na 6 hodin a poté se na 18 hodin vypne. Takže se nemusíte starat o to, zda jste zapomněli kalendář vypnout nebo ne.

Už pouze postačí, když si vezmete svou oblíbenou deku, pohodlně se usadíte a necháte se unášet magií blížících se Vánoc. Vstupte do světa kouzel a těšení, který přináší advent, a užijte si každý den této krásné předvánoční doby s adventním kalendářem Car ještě dnes!

Specifikace produktu:

S LED osvětlením
Napájení pomocí AA baterií
S časovačem vypnutí
S příjemným teplým bílým osvětlením