Elletipi Vestavný odpadkový koš EASY – na dvířka, 24 l

Na odpadkový koš v kuchyni už se nemusíte každý den dívat. Pokud bojujete s nedostatkem místa v kuchyni, můžete využít k umístění koše... více informací »
Elletipi Vestavný odpadkový koš EASY - na dvířka
Značka: Elletipi
859 Kč
DO OBCHODU
Na odpadkový koš v kuchyni už se nemusíte každý den dívat. Pokud bojujete s nedostatkem místa v kuchyni, můžete využít k umístění koše...

Na odpadkový koš v kuchyni už se nemusíte každý den dívat. Pokud bojujete s nedostatkem místa v kuchyni, můžete využít k umístění koše vnitřní stranu skříněk. Pomocí dvou šroubů připevníte ke dvířkům držák, který je z nerezové oceli, tedy je dostatečně pevný. Na tento držák pak jednoduše nasadíte odpadkový koš EASY a zakryjete víkem. Do koše pak můžete ještě vložit sáček na odpadky určený do odpadkových košů. Koš samotný má pak ještě v horní části dvě rukojeti, pro snadné vyprazdňování koše. Do jedné košové nádoby můžete umístit dva pytle na odpadky a třídit tak dva druhy odpadu.

Výjimečný a žádaný produkt Elletipi Vestavný odpadkový koš EASY - na dvířka, 24 l od dodavatele kvalitních produktů Elletipi můžete koupit aktuálně skutečně levně! V akci za 859 Kč.