ECOTOYS Dřevěná sada na úklid hnědá

SADA NA ÚKLID PRO DĚTI Pro děti starší 3 let Včetně dřevěného vozíku Spousta příslušenství na hraní Hračky vyrobené s důrazem na... více informací »
ECOTOYS Dřevěná sada na úklid hnědá
Značka: ECOTOYS
1 195 Kč
DO OBCHODU
SADA NA ÚKLID PRO DĚTI Pro děti starší 3 let Včetně dřevěného vozíku Spousta příslušenství na hraní Hračky vyrobené s důrazem na...

SADA NA ÚKLID PRO DĚTI

Pro děti starší 3 let
Včetně dřevěného vozíku
Spousta příslušenství na hraní
Hračky vyrobené s důrazem na detail
100% bezpečné pro děti – žádné ostré hrany
Značkový produkt ECOTOYS

SKVĚLÁ DĚTSKÁ ZÁBAVA
Děti milují napodobování svých rodičů od útlého věku. Svým dětem můžete dopřát spoustu legrace povolením hry jednoduchých domácích prací. Hraní, čištění, vysávání nebo mytí podlahy je pro dítě skvělou příležitostí naučit se správným postupům v pozdějším vývoji. Navíc je ideální čas pro batole rozvíjet svou fantazii a manuální dovednosti. Ukažte svému dítěti, že úklid není hrozný, ale může být zábavou!

PROFESIONÁLNÍ SADA MALÉHO POMOCNÍKA
Všechny dodávané doplňky mají své místo na pohyblivém dřevěném vozíku. Díky tomu je zábava ještě lepší. Počínaje vysáváním pomocí vysavače s ovládáním napájení a látkovou trubicí, zametáním koštětem, kartáčem a lopatkou. Lesklá podlaha bude zásluhou vašeho dítěte, umytí mopem a vhodnou tekutinou na hračky.
Úklid je skvělá zábava!

SLOŽENÍ ČISTICÍ SADY:
Dřevěný vysavač s látkovou trubicí
Koště s plstěnou špičkou
Smetáček a lopatka
Mop s mnoha plstěnými koncovkami
Mycí kapalina

Všechno bylo vyrobeno s velkou péčí. Hračky neobsahují ostré, nebezpečné hrany a byly natřeny nízkoemisní barvou, která je nezávadná pro zdraví a životní prostředí.

ROZMĚRY:
Šířka: 32 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 70 cm

SPECIFIKACE:
Počet kusů: 6
Od 3 let
Certifikáty: CE, EN71, SGS
Hmotnost: 3 kg Tento diskontní produkt jde nakoupit teď tady na stránkách zařazený v kategorii dřevěné hračky! Získejte unikátní produkty z této známé rubriky za parádní cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky ECOTOYS. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce ECOTOYS může nabídnout top výrobky

Tento kvalitní výrobek ECOTOYS Dřevěná sada na úklid hnědá od značky se zárukou kvality ECOTOYS snadno získáte právě zde za mimořádně nízkou cenu! Nyní nakoupíte za 1 195 Kč.