www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Dvěděti Lezecký žebřík s příčkami ROOT zelený

Tento exkluzivní kus Dvěděti Lezecký žebřík s příčkami ROOT zelený od spolehlivého výrobce Dvěděti snadno naleznete na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Akční ceny již od 199 Kč.
EAN: 0745178119337
Dvěděti Lezecký žebřík s příčkami ROOT zelený
Ověřit dostupnost
Značka: Dvěděti
199

Lezecký žebřík Root přinese nekonečné možnosti objevů na dětské hřiště, zahradu nebo ke stromovému domečku. Tento zelený lanový žebřík je bezpečným, zábavným a výzvou k dobrodružství pro vaše děti.

Žebřík byl navržen s bezpečností a to na prvním místě. Pět pevných plastových příček zajišťuje pevný a bezpečný úchop pro děti. Nosnost žebříku činí 80 kg, což znamená, že se mohou vyšplhat na nejvyšší horu, kterou si na hřišti nebo u domečku na stromě umí představit.

Žebřík o délce 160 cm dodává dětem prostor na dohadování, kdo dosáhne nejvýš. Je to také skvělý způsob, jak trénovat sílu a koordinaci. Vaše děti se mohou lezením přiblížit ke hvězdám a zažít dobrodružství, která si budou pamatovat dlouho do budoucna.

Houpačky a skluzavky jsou fajn, ale tento žebřík Root přinese do moderní venkovní zábavy něco nového. Dětem se bude líbit nový způsob pohybu a zkoumání, který tento žebřík nabízí.

Specifikace produktu:

Vhodné od 3 let
Nosnost 80 kg
Kvalitní zpracování