DURAMAX Plastový zahradní úložný box, 270 l IFOFCB002

Tento box je určený pro uložení zahradních potřeb a doplňků, jako jsou polstry a polštáře pro zahradní nábytek, grilovací a zahradní potřeby... více informací »
DURAMAX Plastový zahradní úložný box
Značka: 4Home
1 199 Kč
DO OBCHODU
Tento box je určený pro uložení zahradních potřeb a doplňků, jako jsou polstry a polštáře pro zahradní nábytek, grilovací a zahradní potřeby...

Tento box je určený pro uložení zahradních potřeb a doplňků, jako jsou polstry a polštáře pro zahradní nábytek, grilovací a zahradní potřeby nebo hračky. Uložený obsah je chráněn proti dešti. Vnitřní prostor boxu je odvětrávaný. Je snadno sestavitelný bez nutnosti používat jakékoliv nářadí, všechny spoje jsou řešeny jako „zaklikávací“. Díky vestavěným kolečkům a bočním madlům se s ním snadno manipuluje. Na boxu je možné sedět, maximální zatížení víka 190 kg. Ve slevě kus DURAMAX Plastový zahradní úložný box, 270 l IFOFCB002 máte možnost získat rovněž na stránkách ve známé kategorii úložné boxy. Pořiďte si ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze! Věhlasný výrobce 4Home má ve stále nabídkce prvotřídní zboží Nakupujte výhoděn u nás!

Tento neodolatelný kousek DURAMAX Plastový zahradní úložný box, 270 l IFOFCB002 od dodavatele s dobrým jménem 4Home snadno pořídíte právě teď u nás za výhodnou cenu. V akci za cenu 1 199 Kč.