Dřevěný nábytek pro děti COLOR EcoToys

Dřevěný nábytek pro děti COLOR se hodí do všech dětských pokojíčků, čekáren i heren. Nábytek má masivní nohy z borového dřeva, které... více informací »
Dřevěný nábytek pro děti COLOR EcoToys
Značka: ECOTOYS
3 735 Kč
DO OBCHODU
Dřevěný nábytek pro děti COLOR se hodí do všech dětských pokojíčků, čekáren i heren. Nábytek má masivní nohy z borového dřeva, které...

Dřevěný nábytek pro děti COLOR se hodí do všech dětských pokojíčků, čekáren i heren. Nábytek má masivní nohy z borového dřeva, které garantují stabilitu. Deska stolu je vyrobena z MDF materiálu, který je odolný proti poškození a snadno se udržuje v čistotě. Součástí jsou také dvě pohodlné židle. Deska stolu se skládá ze dvou otočných částí. Na jedné straně jsou barevné bloky umožňující stavění kostiček, druhá strana je rovná a umožňuje kreslení, malování a další kreativní zábavu. Díky možnosti otáčení desek lze stůl dokonale přizpůsobit dětským hrám. Čtyři šuplíky poskytují praktický úložný prostor.

Specifikace produktu
Materiál desky stolu: MDF
Materiál sedadla židle: MDF
Materiál nohou: borové dřevo
4 praktické šuplíky

Rozměry produktu

Oblíbený a kvalitní produkt Dřevěný nábytek pro děti COLOR EcoToys od oblíbené značky ECOTOYS máte možnost nakoupit u nás nyní za zcela nejnižší cenu! Teď za akční cenu 3 735 Kč.