Dřevěná dílna s nářadím EcoToys

Dřevěná dílna s nářadím EcoToys je vyrobena výhradně ze dřeva. Dílnu tvoří dřevěná polička, svěrák a zeď s nářadím. Sada obsahuje... více informací »
Dřevěná dílna s nářadím EcoToys
Značka: ECOTOYS
1 985 Kč
DO OBCHODU
Dřevěná dílna s nářadím EcoToys je vyrobena výhradně ze dřeva. Dílnu tvoří dřevěná polička, svěrák a zeď s nářadím. Sada obsahuje...

Dřevěná dílna s nářadím EcoToys je vyrobena výhradně ze dřeva. Dílnu tvoří dřevěná polička, svěrák a zeď s nářadím. Sada obsahuje vhodné nástroje, jako je pila, kladivo, šroubovák, svinovací metr a plochý klíč. Sada navíc obsahuje šrouby s krytkami a 3 dřevěné prvky. Výrobek je 100% bezpečný pro děti.

Rozměry:
Délka: 50 cm
Šířka: 29,5 cm
Výška: 80 cm.Tento žádaný produkt Dřevěná dílna s nářadím EcoToys máte možnost sehnat právě nyní na stránkách v kategorii hračky. Podívejte se na nové kousky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci. Naše nabídka je široká, mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce ECOTOYS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce ECOTOYS vám představuje špičkové zboží.

Velmi prodávaný kousek Dřevěná dílna s nářadím EcoToys od spolehlivého výrobce ECOTOYS jde koupit v naší nabídce opravdu levně. Výhodně za cenu 1 985 Kč.