Dolu Dětská toaleta, bílá

Dopřejte vašim dětem komfort a zábavu zároveň. Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již... více informací »
Dolu Dětská toaleta
Značka: Dolu
569 Kč
DO OBCHODU
Dopřejte vašim dětem komfort a zábavu zároveň. Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již...

Dopřejte vašim dětem komfort a zábavu zároveň. Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělí. Přesto je základem tohoto výrobku vyjímatelný nočník, který je omyvatelný. Na boční straně toalety je držák na toaletní papír (papír není součástí balení). Na horní části toalety je splachovadlo, které vydává stejný zvuk jako při spláchnutí.Napájení  – baterie 3×LR44, které jsou součástí balení. Zlevněný kousek máte možnost sehnat mimo jiné tu na našich stránkách zařazený v kategorii koupání a hygiena! Nyní si můžete koupit zlevněné zboží ve zmiňované sekci za rozumné peníze!

Ve slevě tento produkt Dolu Dětská toaleta, bílá od značky Dolu můžete koupit aktuálně na našich stránkách za extra cenu! Ve skvělé akci za 569 Kč.