Dogs Hračka pro psa Lano s uzly, 40 cm, mix barev

Lano s uzly je skvělou hračkou pro psy na kousání. Vhodné pro střední a větší plemena. Celková délka lana je 40 cm, prostor mezi uzly má 24 cm.... více informací »
Dogs Hračka pro psa Lano s uzly
Značka: 4Home
69 Kč
DO OBCHODU
Lano s uzly je skvělou hračkou pro psy na kousání. Vhodné pro střední a větší plemena. Celková délka lana je 40 cm, prostor mezi uzly má 24 cm....

Lano s uzly je skvělou hračkou pro psy na kousání. Vhodné pro střední a větší plemena. Celková délka lana je 40 cm, prostor mezi uzly má 24 cm. Lano je spleteno z polyesterových vláken. Dodáváme ve třech barevných provedeních bez možnosti výběru.
Velmi oblíbený produkt lze koupit také tady na webu v populární rubrice hračky pro psy. Nyní si můžete koupit ostatní kousky z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Mrkněte na další prověřené kousky značky 4Home. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce 4Home poskytuje velmi kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento oblíbený produkt Dogs Hračka pro psa Lano s uzly, 40 cm, mix barev od přední značky 4Home lze koupit zde v akci! Stojí teď u nás 69 Kč.