www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Dětská jídelní židlička EcoToys 3v1 DESTI šedá

Tento neodolatelný produkt Dětská jídelní židlička EcoToys 3v1 DESTI šedá od známého dodavatele ECOTOYS pohodlně dostanete aktuálně na našich stránkách v bezva akci! Produkt koupíte teď u nás za 3 095 Kč.
EAN: 5903089067832
Dětská jídelní židlička EcoToys 3v1 DESTI šedá
Ověřit dostupnost
Značka: ECOTOYS
3 095
Popis produktu

DĚTSKÁ JÍDELNÍ ŽIDLIČKA 3V1

stabilní konstrukce
3 možnosti konfigurace
snímatelný pultík s možností regulace
5 bodové bezpečnostní popruhy
pojezdová kolečka s možností blokace
pohodlný sedák
zajištění před sklouznutím maximální zatížení 20 kg

Jídelní dětská židlička od EcoToys zajistí vašemu mrňouskovi zábavu a zároveň pohodlné místo k osvojování jídelních návyků. Židlička je navíc rozložitelná, takže ji můžete v mžiku přestavit na stůl a židli nebo houpací křesílko. Sedací část je potažena snímatelným polstrováním, které je mimořádně měkké a zaručuje dítěti potřebné pohodlí. Potah lze navíc snadno vyprat.

#1 JÍDELNÍ ŽIDLIČKA

Model disponuje dvojitým jídelním pultíkem s optimálně vyvýšenými okraji, díky kterým se ani rozlitá polévka nedostane na podlahu. Kromě toho je také vybaven možností 3-stupňového nastavení polohy tácu a přídavným táckem s profilovanými okraji na nápoje a svačinky. Bezpečnost zajišťují 5-bodové pásy chránící před sklouznutím.

#2 STŮL A ŽIDLE

Skvělá možnost pro děti, které již přesáhly batolecí věk. Sada nabízí dítěti prostor nejen ke stolování, ale také k aktivitám typu: malování, skládání puzzle či jiným hrám. Díky speciální blokaci je sada velice stabilní a nerozjíždí se.

#3 HOUPACÍ KŘESÍLKO

Ideální pro menší děti. Speciální houpací nohy poskytují možnost jemného houpání, které dítě uklidní a připraví k spánku.

SPECIFIKACE:

ROZMĚRY: 104 x 50 x 57,5 cm
HMOTNOST: 8 kg
OD: 6 DO 36 MĚSÍCŮ
MAXIMÁLNÍ ZATÍŽENÍ: DO 20 KG
CERTYFIKACE: SGS, CE, EN71
TÁCEK: dvojitý, s možností regulace
BEZPEČNOSTNÍ PÁSY: 5-bodové
NOHY: kolečkové, s blokací + houpací nohy
POLSTROVÁNÍ: snímatelné, vypratelné