www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

DekorStyle Sada 3 květináčů PORTO černý beton

Výjimečný výrobek DekorStyle Sada 3 květináčů PORTO černý beton od společnosti DekorStyle lze získat bezpečně online za akční cenu. Nabídka od 2 365 Kč.
EAN: 5907600437920
DekorStyle Sada 3 květináčů PORTO černý beton
Ověřit dostupnost
Značka: DekorStyle
2 365

Sada tří květináčů Porto s imitací černého betonu přinese do vašeho domova stylový a moderní prvek. Květináče mají elegantní vzhled, který simuluje texturu černého betonu, což dodá prostoru industriální a moderní atmosféru. Jejich univerzální design umožňuje snadné začlenění do různých interiérů, ať už se jedná o moderní loft, elegantní byt nebo stylizovanou zahradu.

Odstín černého betonu do vašeho prostoru přinese subtilní sofistikovaný prvek, který se snadno začlení do různých designových konceptů. Tento neutrální odstín tak umožňuje skvěle kombinovat tyto květináče s různými barevnými schématy a dekorativními prvky, čímž vytvoří harmonický a vkusný interiér či exteriér.

Díky vysoké kvalitě provedení z odolného plastu jsou tyto květináče nejen stylové, ale také odolné vůči vnějším vlivům. Tato sada je ideální pro ty, kteří hledají estetický způsob, jak prezentovat své oblíbené květiny. Tyto květináče jsou praktické, odolné a snadno udržovatelné, což z nich činí skvělou volbu pro každého milovníka rostlin. A aby toho nebylo málo, díky jejich vzhledu přidají do vašeho domova tu správnou dávku stylu a elegance, která udělá z vašeho interiéru skutečně výjimečné místo.

Specifikace produktu:

Estetický design
Vysoká kvalita materiálu
Snadná údržba
Vhodné pro různé prostředí

Rozměry:

Velký květináč

Výška: 67,7 cm
Průměr: 35 cm
Objem: 23 litrů
Výška vložky: 28 cm

Střední květináč

Výška: 57 cm
Průměr: 30 cm
Objem: 16 litrů
Výška vložky: 28 cm

Malý květináč

Výška: 46,5 cm
Průměr: 25 cm
Objem: 11 litrů
Výška vložky: 23,5 cm