DekorStyle Organizér na kosmetické doplňky Dianna

Malé prostory v koupelně vyžadují jejich řádnou organizaci. Zde se mohou hodit organizéry, boxy, koše a kontejnery, které pomáhají organizovat malé... více informací »
DekorStyle Organizér na kosmetické doplňky Dianna
Značka: DekorStyle
199 Kč
DO OBCHODU
Malé prostory v koupelně vyžadují jejich řádnou organizaci. Zde se mohou hodit organizéry, boxy, koše a kontejnery, které pomáhají organizovat malé...

Malé prostory v koupelně vyžadují jejich řádnou organizaci. Zde se mohou hodit organizéry, boxy, koše a kontejnery, které pomáhají organizovat malé předměty a udržovat je v čistotě. Organizér na kosmetické doplňky je vyroben z průhledného plastu a má bambusové víko, které zabraňuje vniknutí prachu a vody. Díky jednoduchému a elegantnímu designu ho můžete použit i na jiné účely.

Podívejte se i na jiné organizéry ze série Dianna.

Specifikace produktu:

Materiál: plast
Barva: průhledná
Styl: moderní
Výška: 9,5 cm
Šířka: 9,5 cm
Hloubka: 9,5 cm Povedený kousek DekorStyle Organizér na kosmetické doplňky Dianna jde nakoupit právě zde u nás v populární kategorii koupelna. Připravili jsme pro vás akční produkty z této známé sekce za výhodnou cenu!

Tento kvalitní a levný výrobek DekorStyle Organizér na kosmetické doplňky Dianna od dodavatele zboží DekorStyle k dostání tady teď právě za výhodné peníze! Aktuálně za super cenu 199 Kč.