DekorStyle Nádoba na kuchyňské náčiní Modern Life bílá

Každá kuchyně musí mít stylovou sbírku nádob, které usnadní skladování potravin, koření, různých přísad a kuchyňského náčiní. Tato... více informací »
DekorStyle Nádoba na kuchyňské náčiní Modern Life bílá
Značka: DekorStyle
659 Kč
DO OBCHODU
Každá kuchyně musí mít stylovou sbírku nádob, které usnadní skladování potravin, koření, různých přísad a kuchyňského náčiní. Tato...

Každá kuchyně musí mít stylovou sbírku nádob, které usnadní skladování potravin, koření, různých přísad a kuchyňského náčiní. Tato nádoba na kuchyňské náčiní ze série Modern Life je vyrobena z porcelánu v univerzální bílé barvě a zdobena reliéfním nápisem. Usnadní vám, aby všechny nástroje potřebné k vaření a přípravě jídel byly zorganizovaně uskladněné a zároveň po ruce. Díky jednoduchému tvaru a klasickým barvám je nádoba vhodná do každé kuchyně. Není to jen praktický doplněk, ale také krásná dekorace pro kuchyňskou desku.

Specifikace produktu:

Lze použít v myčce nádobí
Materiál: porcelán
Barva: bílá
Styl: moderní
Výška: 14,5 cm
Šířka: 12,5 cmUnikátní výrobek DekorStyle Nádoba na kuchyňské náčiní Modern máte možnost nakoupit lehce tu ve známé kategorii dózy na potraviny! Nyní najdete parádní zboží ze zmíněné rubriky za super ceny. To ale není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další prověřené kousky značky DekorStyle. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce DekorStyle vás obohatí o skvělé výrobky Přesvědčte se sami.

Zajímavý produkt DekorStyle Nádoba na kuchyňské náčiní Modern Life bílá s pečetí kvality od značky DekorStyle máte možnost nakoupit tady a teď za výborné peníze! Aktuálně v akci od 659 Kč.