www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

DekorStyle Květináč Porto 57×29 cm šedý beton

Tento kvalitní a levný produkt DekorStyle Květináč Porto 57x29 cm šedý beton od známé kvalitní značky DekorStyle je dostupný právě za příznivou cenu. Nyní získáte od 735 Kč.
EAN: 5907600437197
DekorStyle Květináč Porto 57x29 cm šedý beton

Prožijte revoluci ve svém interiéru s neobyčejným květináčem Porto v dekoru šedého betonu. Ponořte se do světa elegance a praktičnosti, který překračuje hranice obyčejnosti a nabízí vám jedinečný zážitek spojený s péčí o rostliny. Je to symfonie moderního designu a praktičností, která zahaluje vaše rostliny do objetí elegance a stylu.

Jeho obdélníkový tvar a polomatný povrch nejen, že zaujmou vaše oko, ale také dodají vašemu prostoru dynamiku a rovnováhu. Každý pohled na tento květináč je jako pohled na malířské plátno, plné života a kreativity. Vyroben z pevného plastu odolává nejen povětrnostním vlivům, ale také času.

Bez ohledu na to, zda ho umístíte do interiéru vašeho domova nebo na terasu pod širým nebem, jeho krása a kvalita zůstávají nezměněny. S přiloženou kazetou pro optimální kořenový systém vaše rostliny budou kvést v plné síle a kráse. Nemusíte se bát o jejich zavlažování či potřebný prostor pro jejich růst. Květináč Porto vám poskytne vše, co potřebujete pro jejich růst.

Prohlédněte si i další květináče ze stejné série.

Specifikace produktu:

Odolný materiál
Všestrannost
Moderní design
Vytahovací vložka